55-latek z gminy Łomża uszkodził szklane drzwi Sądu Rejonowego w Łomży. Rzucił kamieniem. W momencie zatrzymania był trzeźwy.
We wtorek (26.07), ok. godz. 10:30, policja otrzymała zgłoszenie dotyczące wybicia szyby w Sądzie Rejonowym w Łomży.
Okazało się, że 55-letni mieszkaniec gminy Łomża rzucił kamieniem w szklane drzwi wejściowe budynku. Zatrzymała go ochrona. Przekazany został policji.
Na miejscu była też karetka. Mężczyzna potrzebował opatrunku. Był trzeźwy w chwili zatrzymania. Zostanie poddany dodatkowym badaniom lekarskim. Nie wiadomo czym się kierował.
Straty zostały oszacowane na 4-5 tys. zł. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.