Reklama

Łomża. Ekspedientka zakażona koronawirusem. Część pracowników sklepu w kwarantannie

27/08/2020 12:28

Ekspedientka jednego z dużych łomżyńskich sklepów jest zakażona koronawirusem. Potwierdziło to przeprowadzone w ostatnim czasie badanie.

Julia Gulanowska z łomżyńskiego sanepidu potwierdza, że w izolacji domowej przebywa ekspedientka jednego z łomżyńskich sklepów. Osoby z pracy, które mogły być narażone na zakażenie, zostały objęte kwarantanną. Sanepid czeka obecnie na wyniki ich testów. 

Sklep funkcjonuje normalnie i nie został zamknięty. Reszta pracowników nie miała dłuższego i bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną. Klienci mieli nie być narażeni na zakażenie.

Udało nam się ustalić, że pozostali pracownicy nie uskarżali się na objawy charakterystyczne dla zakażenia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości