Ekspedientka jednego z dużych łomżyńskich sklepów jest zakażona koronawirusem. Potwierdziło to przeprowadzone w ostatnim czasie badanie.
Julia Gulanowska z łomżyńskiego sanepidu potwierdza, że w izolacji domowej przebywa ekspedientka jednego z łomżyńskich sklepów. Osoby z pracy, które mogły być narażone na zakażenie, zostały objęte kwarantanną. Sanepid czeka obecnie na wyniki ich testów.
Sklep funkcjonuje normalnie i nie został zamknięty. Reszta pracowników nie miała dłuższego i bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną. Klienci mieli nie być narażeni na zakażenie.
Udało nam się ustalić, że pozostali pracownicy nie uskarżali się na objawy charakterystyczne dla zakażenia