Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali 33-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ukrywał się w jednym z pustostanów na terenie Łomży.
We wtorek, podczas kontroli jednego z opuszczonych budynków na Łomżycy, policjanci z patrolówki zauważyli mężczyznę, który na ich widok chciał uciec.
- Bardzo szybko wyszedł na jaw powód takiego zachowania. Podczas sprawdzania w policyjnej bazie danych policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Czyżew poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności. 33-latek poszukiwany był zarządzeniem łomżyńskiego sądu za oszustwa jakich się dopuścił - przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Mężczyzna został zatrzymany. Za nieopłacenie zasądzonej grzywny w wysokości 1500 złotych najbliższe 75 dni spędzi w zakładzie karnym.
zdj. KMP Łomża