Kierujący skuterem trafił do szpitala po tym, jak w jego pojazd wjechało audi. Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 17 rondzie na Placu Kościuszki w Łomży.
Do wypadku osobówki z jednośladem doszło w momencie zjeżdżania motorowerzysty z ronda w kierunku ul. Zjazd. Kierująca audi jadąca od strony ul. Rządowej prawdopodobnie nie zauważała skutera i uderzyła w jednoślad.
W wyniku zdarzenia kierujący skuterem wpadł na przednią szybę auta. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Policja ustala przebieg i okoliczności zdarzenia.

