Reklama

Łomżyńska KAS zlikwidowała salon gier

28/06/2022 10:44

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży zlikwidowali salon gier hazardowych. Zabezpieczyli 5 automatów.

Tym razem działania miały miejsce w Zambrowie. Funkcjonariusze KAS z Łomży skontrolowali tam jeden z lokali. 

- W jego wnętrzu działał nielegalny salon gier hazardowych. Mundurowi przeprowadzili na 5 znajdujących się tam automatach eksperymenty kontrolne, które potwierdziły nielegalny charakter urządzeń. Przebywający w lokalu 33-latek został przesłuchany. - informuje st. asp. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS.

Mundurowi zabezpieczyli maszyny oraz znalezione podczas przeszukania notatki dot. rozliczeń za gry.

Reklama

KAS przypomina, że organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzający tego typu gry muszą liczyć się z karą pieniężną 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.

zdj. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości