Pod starym adresem, czyli przy u. Dwornej 21, pozostał jedynie oddział laboratoryjny łomżyńskiego sanepidu. Pozostałe stanowiska i działy znajdziemy już w nowej lokalizacji, czyli przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 156.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży zmieniła swoją siedzibę. Nowa lokalizacja to ul. gen. Władysława Sikorskiego 156 (budynek po Przedsiębiorstwie Budownictwa Komunikacyjnego, obok Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łomży).
Do nowej siedziby trafił Oddział Nadzoru Sanitarnego i pracownicy administracji. Wszystkie stanowiska ds. obsługi interesantów funkcjonują już przy Sikorskiego.
Bez zmian pozostają: godziny pracy, adresy mailowe, numery telefonu, NIP i Regon.
- Informujemy również, że Oddział Laboratoryjny PSSE w Łomży pozostaje pod dotychczasowym adresem: Dworna 21, 18-400 Łomża. W związku z przeprowadzką w najbliższych dniach mogą nastąpić problemy z połączeniami telefonicznymi. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość - podkreśla Julia Olszewska, rzecznik prasowy Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży.
