Łomżyński sanepid przeprowadził się

28/12/2021 15:34

Pod starym adresem, czyli przy u. Dwornej 21, pozostał jedynie oddział laboratoryjny łomżyńskiego sanepidu. Pozostałe stanowiska i działy znajdziemy już w nowej lokalizacji, czyli przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 156.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży zmieniła swoją siedzibę. Nowa lokalizacja to ul. gen. Władysława Sikorskiego 156 (budynek po Przedsiębiorstwie Budownictwa Komunikacyjnego, obok Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łomży).

Do nowej siedziby trafił Oddział Nadzoru Sanitarnego i pracownicy administracji. Wszystkie stanowiska ds. obsługi interesantów funkcjonują już przy Sikorskiego.

Bez zmian pozostają: godziny pracy, adresy mailowe, numery telefonu, NIP i Regon.

- Informujemy również, że Oddział Laboratoryjny PSSE w Łomży pozostaje pod dotychczasowym adresem: Dworna 21, 18-400 Łomża. W związku z przeprowadzką w najbliższych dniach mogą nastąpić problemy z połączeniami telefonicznymi. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość - podkreśla Julia Olszewska, rzecznik prasowy Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży. 

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/12/2024 13:10

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości