Reklama

Łomżyńskie morsy wzięły udział w biciu rekordu Guinessa

14/12/2015 09:45

W chłodną i deszczową niedzielę, zamiast siedzieć w ciepłym domu, łomżyńskie morsy wybrały się na... plażę miejską, by wziąć udział w biciu rekordu Guinnessa w jednoczesnej kąpieli. Punktualnie w południe w całej Polsce grupy morsów na trzy minuty weszły do wody i ustanowiły nowy rekord w liczbie jednocześnie kąpiących się zimą ludzi.

W Łomży zebrało się około 40 amatorów lodowatej kąpieli. Nie byłoby w tym nic szczególnego, bo morsy w naszym mieście od lat mają się dobrze, a nawet coraz lepiej. Tym razem jednak wspólna kąpiel miała zupełnie inny wymiar. Celem wyznaczonym na ten dzień było pobicie rekordu Guinessa w kategorii największej ilości kąpiących się równocześnie Morsów w przynajmniej dziesięciu miejscach.

Aby rekord został uznany, w całym kraju jednocześnie musiało wykapać się ponad 1100 morsów. Jak się okazało, zarówno miejsc, jak i kąpiących się w całej Polsce morsów było znacznie więcej i od wczoraj nowy rekord należy do Polaków!

Reklama

W grupie łomżyńskich morsów znaleźli się po raz kolejny zawodnicy Fight Club Łomża, których autorstwa zdjęcie dokumentuje ten historyczny moment. Gratulujemy samozaparcia, brrrr.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości