41-mieszkaniec Łomży usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania. Narkotyki trzymał w szafie.
Na 3 miesiące do aresztu trafił 41-latek z Łomży podejrzany o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków.
Narkotyki policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania mężczyzny.
- W szafie w jego pokoju było ukrytych ponad 70 gramów suszu oraz blisko 10 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterami wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KMP Łomża