Reklama

Marihuana i amfetamina w szafie. 41-latek z Łomży zatrzymany

06/06/2022 11:50

41-mieszkaniec Łomży usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania. Narkotyki trzymał w szafie.

Na 3 miesiące do aresztu trafił 41-latek z Łomży podejrzany o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. 

Narkotyki policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania mężczyzny.

- W szafie w jego pokoju było ukrytych ponad 70 gramów suszu oraz blisko 10 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterami wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości