Reklama

Mieszkaniec Łomży odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

18/07/2022 15:12

41-letni mieszkaniec naszego miasta odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu amfetaminę, marihuanę i ekstazy. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Kiedy policjanci ustalili, że mieszkaniec Łomży może posiadać narkotyki zapukali do jego drzwi.

- Mężczyzna nie krył zdziwienia ich wizytą. Podczas przeszukania mundurowi w jego pokoju znaleźli przezroczyste torebki z białym proszkiem, 5 tabletkami i suszem. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina, marihuana i ekstazy. Policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 50 gramów tych narkotyków. 41-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Sąd zdecydował o jego 3 miesięcznym areszcie. Mieszkańcowi Łomży grozi do 10 lat więzienia.

 

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości