O dziewięciu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje dziś BIuro Wojewody Podlaskiego. Wśród chorych jest przebywająca w izolacji domowej młoda kobieta z Łomży. Pozostałe zakażenia dotycza mieszkańców Białegostoku i powiatu białostockiego.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś o dziewięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1299 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało do tej pory w sumie 1007 osób.
Dziś resort zdrowia poinformował o 502 nowych przypadkach koronawirusa w kraju. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 67 372/2 039 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).