Reklama

Mniej łóżek dla pacjentów z COVID-19. Szpital uwalnia urologię

11/01/2021 07:59

Zmniejsza się liczba łóżek covidowych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Zmiany mają wejść w życie od dzisiaj.

Od poniedziałku (11.01) szpital w Łomży ma zapewnić 147 łóżek dla pacjentów zakażonych lub z podejrzeniem zakażenia COVID-19. Dotychczas placówka musiała zapewnić ich 195. Zmiany wynikają z ostatniej decyzji wojewody podlaskiego. 

- W ramach zmniejszenia ilości łóżek Oddział  Urologiczny, który tymczasowo funkcjonuje jako Oddział Zakaźny od 11 stycznia br. będzie funkcjonował jako Oddział Urologiczny dla pacjentów niezakażonych i bez podejrzenia zakażenia - poinformowała nas Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektor ds. systemu zarządzania jakością i akredytacji.

Reklama

To kolejna tego typu zmiana w łomżyńskim szpitalu. Ostatni raz liczba łóżek covidowych została zmniejszona w grudniu ubiegłego roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości