Reklama

Motoserce po raz kolejny zagości w Łomży

17/04/2025 11:25
MAJ10

Stary Rynek godz: 10:00

10 maja 2025 roku Stary Rynek w Łomży zamieni się w centrum ważnego wydarzenia społecznego - XVII edycję "Motoserce". Początek imprezy zaplanowano na godzinę 10:00. "Motoserce" to inicjatywa, która ma na celu zwrócenie uwagi na niedobory w zapasach krwi oraz promowanie idei krwiodawstwa, co jest niezwykle ważne dla lokalnych szpitali i potrzebujących.

Wśród atrakcji przewidziano zbiórkę krwi, która pozwoli bezpośrednio wspomóc tę szlachetną sprawę. Dzień będzie również okazją do uczestnictwa w różnych konkursach i cieszenia się muzyką na żywo. 

Nie zabraknie także parady motocykli, która przyciągnie zarówno miłośników motoryzacji, jak i tych, którzy chcą poczuć ducha wspólnoty i pasji związanej z dwukołowcami. 

Motoserce to ogólnopolska akcja krwiodawstwa, organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W Łomży organizatorem imprezy jest corocznie Wild Dogs Łomża.

Reklama

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/04/2025 11:31
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości