Reklama

MPGKiM: Brakoniecki zastąpił Olbrysia

12/12/2018 15:07

Dariusz Brakoniecki jest łomżyniakiem. Od września 2016 r. pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Zakładu Gospodarowania Odpadami w Łomży. Jak zapowiada, chce kontynuować politykę swojego poprzednika. - Dołożę wszelkich starań, aby usługi komunalne były świadczone na jak najwyższym poziomie. Jest to zadanie trudne i niezwykle ambitne w kontekście celów nakreślonych przez Pana Prezydenta, natomiast bez wątpienia konieczne, aby Łomża mogła rozwijać się na miarę swoich możliwości – powiedział w krótkiej rozmowie z nami Dariusz Brakoniecki.

Dariusz Brakoniecki pochodzi z Łomży. Od września 2016 r. pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Zakładu Gospodarowania Odpadami w Łomży. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Doktor nauk prawnych i wykładowca akademicki. Pracował ostatnio w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie k. Warszawy. Jest autorem ponad 40 artykułów naukowych i ekspertyz z zakresu prawa administracyjnego. Aktywnie uczestniczył w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych. Obecnie jest na etapie finalizowania rozprawy habilitacyjnej. Specjalista z zakresu gospodarowania mieniem komunalnym. Obsługiwał zakłady budżetowe i jednostki samorządu terytorialnego w województwie mazowieckim oraz warmińsko – mazurskim. Ekspert w kancelariach radcowskich i adwokackich w Warszawie i Olsztynie. Doradza podmiotom sektora prywatnego, świadczącym usługi w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości