Reklama

MPK. Panie pojadą za darmo

06/03/2022 13:47

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w Łomży przygotowało niespodziankę dla pań. 8 marca, w dniu swojego święta, kobiety będą mogły bezpłatnie podróżować autobusami w granicach administracyjnych miasta.

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Łomży w najbliższy wtorek - 8 marca - wszystkie kobiety będą mogły podróżować MPK za darmo w granicach administracyjnych miasta.

- Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam dużo uśmiechu, zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości każdego dnia w roku - podaje MPK Sp. z o.o. w Łomży na swojej stronie internetowej. 

Przypomnijmy, że to już kolejne w ostatnim czasie zarządzenie dotyczące komunikacji miejskiej w Łomży. Prawo do bezpłatnych przejazdów zyskali także uchodźcy z Ukrainy. Więcej: Ukraińcy nie muszą mieć biletów MPK. Zarządzenie prezydenta

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama