Autobusy na liniach 14 i 18 będą szybciej pojawiały się na przystankach. O zmianach poinformowało MPK.
MPK Łomża poinformowało, że przyspiesza godziny odjazdów autobusów na liniach 14 i 18. Zmiany będą obowiązywały od najbliższego poniedziałku (4.10). Wynikają z bieżącej analizy prowadzonej przez spółkę i uwag pasażerów.
