W okresie świątecznym i noworocznym musimy liczyć się ze zmianami w kursowaniu autobusów MPK.
Od najbliższego czwartku (23.12) do końca roku autobusy komunikacji miejskiej jeździły będą zgodnie z rozkładem wakacyjnym. Jednocześnie w wigilię (24.12) oraz sylwestra autobusy mają kursować do godziny 20:00 z wyjątkiem "1", która zakończy pracę o godz. 21:10 (obsługa pracowników OSM Piątnica). Natomiast w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia oraz 1 stycznia obowiązywał będzie rozkład niedzielny i świąteczny.
Dodatkowych informacji udziela dyspozytor MPK - tel. 216 03 35 - czynny całą dobę.
