Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 33-latek podejrzany o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci znaleźli je na balkonie i w kuchni. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Kolejny mieszkaniec Łomży wpadł z narkotykami. W sobotę, podczas przeszukania mieszkania 33-letniego mężczyzny, policjanci znaleźli łącznie ponad 125 gramów.
- Część z nich schowana była w kuchni, a część w słoiku na balkonie. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to ponad 30 gramów marihuany i ponad 95 gramów amfetaminy - informuje łomżyńska policja.
33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
- Zgromadzony przez łomżyńskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Reklama
Łomżanin trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.
zdj. KMP Łomża