Reklama

Narkotyki i pieniądze w gminie Piątnica! Dwie osoby zatrzymane [FOTO]

22/04/2022 10:23

Kryminalni z łomżyńskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli blisko 250 gramów amfetaminy, ponad 55 gramów marihuany i blisko 50 gramów ekstazy.

Zatrzymani to 33-latek i jego o 5 lat starszy kolega. W ręce policji wpadli w ubiegły czwartek na jednej z posesji w gminie Piątnica.

- Byli wyraźnie zaskoczeni wizytą mundurowych. W domu i w samochodzie 33-latka, policjanci znaleźli narkotyki oraz gotówkę. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to 114 gramów amfetaminy, blisko 58 gramów marihuany i blisko 50 gramów ekstazy. Z kolei w samochodzie 38-latka, znaleziono 134 gramy amfetaminy. W obydwu przypadkach niezawodny okazał się policyjny owczarek Noksa - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. 

- Następnego dnia 33 i 38-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Młodszemu z nich dodatkowo przedstwiono zarzut udzielania tych środków. W sobotę, decyzją sądu, mężczyźni trafili na 3 miesiące do aresztu. 

Policja podaje, że mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

zdj. KMP Łomża     

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości