Reklama

Niebawem wyłączą ogrzewanie

23/05/2020 10:00

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy w Łomży w porozumieniu z Łomżyńską Spółdzielnią Mieszkaniową uprzejmie informuje, iż w dniu 25 maja 2020 roku nastąpi wyłączenie dopływu energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania w administrowanych przez MPGKiM ZB oraz ŁSM zasobach mieszkaniowych.

Jak ustaliliśmy, do tej pory administratorzy zasobów mieszkaniowych nie wyłączali ogrzewania  z dwóch powodów. Pierwszy to pogoda:  w dzień ciepło, a w nocy spadki temperatury do zera lub na niewielkim plusie.  Drugi powód to komfort, w szczególności osób starszych i rodziców z dziećmi, którzy z powodu stanu epidemii zmuszeni są do ciągłego przebywania w domach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama