Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 55-latkowi, którego zatrzymali łomżyńscy policjanci. Wpadł, bo chwilę wcześniej kupował alkohol w sklepie, w którym byli funkcjonariusze.
- Policjanci z łomżyńskiej drogówki weszli do jednego sklepów w gminie Miastkowo. Zwrócili uwagę na mężczyznę, który akurat przy kasie kupował alkohol. Kiedy policjanci kupili wodę i wyszli ze sklepu zauważyli, że mężczyzna wyjeżdża volkswagenem z parkingu. Chwilę później mundurowi zatrzymali samochód do kontroli. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 0,6 promila alkoholu w organizmie - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
55-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił prawo jazdy. Za swoje postepowanie odpowie przed sądem.
zdj. KMP w Łomży