Reklama

Nowe zakażenia w naszym najbliższym regionie. Zmarły kolejne osoby

17/11/2020 12:15

O 22 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje dziś Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży. Zmarły kolejne 4 osoby.

Pozytywne wyniki otrzymało 11 mieszkańców Łomży i 11 mieszkańców powiatu. 3 osoby są hospitalizowane, reszta przebywa w izolacji domowej. 

W kwarantannie przebywa obecnie 1395 osób (860 - Łomża, 535 - powiat). Łomżyński sanepid odnotował też 162 ozdrowieńców.

Niestety, zmarły kolejne 4 osoby. To 3 starsze kobiety i 1 starszy mężczyzna. Wszyscy byli hospitalizowani w Łomży.

Koronawirus w Polsce

Mamy 19 152 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - informuje dziś resort zdrowia. Najwięcej odnotowano w województwach: śląskim (2442), dolnośląskim (2418), mazowieckim (2272). Z powodu COVID-19 zmarło 70 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 287 osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 752 940/ 10 848 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Dane z województwa

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciuset dwunastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • 74 osoby z pow. sokólskiego,
  • 71 osób z Białegostoku, w tym 1 hospitalizowana,
  • 55 osób z pow. białostockiego, w tym 3 hospitalizowane,
  • 51 osób z Łomży,
  • 48 osób z pow. hajnowskiego, w tym 8 hospitalizowanych,
  • 47 osób z pow. wysokomazowieckiego, w tym 3 hospitalizowane,
  • 41 osób z pow. bielskiego, w tym 1 hospitalizowana,
  • 26 osób z pow. monieckiego,
  • 24 osoby z pow. siemiatyckiego, w tym 2 hospitalizowane,
  • 22 osoby z pow. łomżyńskiego,
  • 14 osób z Suwałk,
  • 12 osób z pow. augustowskiego, w tym 2 hospitalizowane,
  • 12 osób z pow. sejneńskiego, w tym 2 hospitalizowane,
  • 7 osób z pow. suwalskiego, w tym 1 hospitalizowana,
  • 7 osób z pow. grajewskiego, w tym 3 hospitalizowane,
  • 1 osoba z pow. kolneńskiego.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 19640 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało kolejnych 310 osób (w sumie 6564): 97 z Suwałk, 59 z pow. augustowskiego, 47 z pow. siemiatyckiego, 32 z Białegostoku, 31 z pow. suwalskiego, 28 z pow. monieckiego, 9 z pow. sejneńskiego, 7 z pow. białostockiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości