Reklama

Nowi funkcjonariusze w podlaskiej KAS [FOTO]

16/11/2021 07:19

13 nowych funkcjonariuszy podlaskiej Służby Celno-Skarbowej wypowiedziało wczoraj (15.11) słowa roty ślubowania.

Uroczyste ślubowanie odbyło się w siedzibie Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku. W szeregi podlaskiej Służby Celno-Skarbowej wstąpiło 13 nowych funkcjonariuszy, którzy otrzymali mianowania do dwuletniej służby przygotowawczej. Trzech kolejnych funkcjonariuszy Dyrektor Izby Administracyjnej w Białymstoku mianował do służby stałej.

Funkcjonariusze, którzy  po raz pierwszy włożyli mundur mają za sobą wymagający, wieloetapowy i trwający kilka miesięcy proces rekrutacji, na który składał się m.in.: test wiedzy, test sprawności, rozmowa kwalifikacyjna oraz badanie zdolności do pełnienia służby w Służbie Celno-Skarbowej.

Reklama

Od początku roku podlaska KAS przyjęła łącznie 100 nowych funkcjonariuszy.

fot. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości