Reklama

Nowoczesny sprzęt w rękach Państwowej Straży Pożarnej w Łomży [VIDEO i FOTO]

03/12/2015 08:12

Nowoczesny sprzęt i samochody za ponad 2,7 mln złotych trafił w ręce łomżyńskich strażaków. A to jeszcze nie koniec, bo strażacy jeszcze w grudniu mają otrzymać nowy średni samochód ratowniczo - gaśniczy, który będzie służył jako pierwszy wóz do wyjazdów na zdarzenia.

Nowy sprzęt to m.n. samochód wężowy, średni samochód ratownictwa chemicznego, motopompa przewoźna do wody zanieczyszczonej na przyczepie, agregat prądotwórczy przewoźny o mocy 100 kVA na przyczepie oraz quad z przyczepą służącą do jego przewożenia. Wszystko zostało zakupione ze środków Komendy Głównej PSP jako wkładu własnego i dotacji z Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Nowy sprzęt, jakim dysponują strażacy obejrzycie na naszym materiale video, a opowie o nim bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości