Reklama

Noworoczne powroty do domów. Drogi w Podlaskiem w większości przejezdne

02/01/2022 11:30

Drogi w regionie są w większości przejezdne. Osoby, które po sylwestrze i nowym roku wracają do domów, muszą liczyć się z utrudnieniami jedynie w kilku miejscach. Lokalnie pojawiają się też marznące deszcze, które powodują gołoledź.

W tym momencie większość dróg w woj. podlaskim jest przejezdna.

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia występują jedynie w kilku miejscach. Na trasie Grajewo-Mońki w miejscowości Koszarówka samochód wypadł z jezdni, w związku z tym policja wprowadziła w tym miejscu ruch wahadłowy. Z kolei ze względu na roboty drogowe pełnej przejezdności nie ma na odcinkach Zambrów - Wysokie Mazowieckie, m. Osipy Lepertowizna, Zambrów-Bielsk Podlaski m. Wysokie Mazowieckie oraz Szypliszki-Budzisko.

Reklama

Cierpliwością muszą wykazać się również ci, którzy jadą S8 w okolicach Rzędzian. Policja kontroluje pojazdy poruszające się w kierunku Warszawy. Zablokowany jest prawy pas ruchu.

Ogólnie podróżując warto być czujnym, ponieważ w niektórych miejscach naszego regionu występują marznące opady, które mogą powodować gołoledź. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości