Reklama

Obywatelskie zatrzymanie na stacji benzynowej w Łomży!

09/05/2022 10:59

Nietrzeźwa 37-latka przyjechała na jedną ze stacji paliw w Łomży. Pierwszy zareagował pracownik stacji benzynowej. Dokonał obywatelskiego zatrzymania.

W minioną sobotę (ok. 15:50), popołudniu, pracownik jednej ze stacji paliw mieszczących się przy Al. Legionów zatrzymał pijaną kobietę. 37-latka z Łomży podróżowała volkswagenem. Na miejsce wezwana została policja.

Jak poinformowała nas Justyna Janowska - oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży, trwa postępowanie w tej sprawie. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu i przesłuchali świadków. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości