Jeden miał blisko 3 promile, drugi blisko 1,5. Policjanci wyjaśniają, który z mężczyzn kierował mazdą i doprowadził do kolizji w rejonie Boguszyc.
Zgłoszenie o kolizji policjanci otrzymali wczoraj po godz. 19:00. Z pierwszych informacji wynikało, że kierowca mazdy wjechał w barierki, zostawił pojazd i uciekł wraz ze swoim pasażerem w stronę pobliskiego pola. Na szczęście obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez innego uczestnika ruchu, który następnie przekazał ich przybyłym na miejsce policjantom.
Okazało się, że uciekinierzy byli nietrzeźwi. Jeden miał blisko 3 promile, drugi blisko 1,5. Który z nich kierował samochodem? Wyjaśnią to teraz policjanci. Zatrzymani nadal trzeźwieją w policyjnym areszcie.