Reklama

Obywatelskie zatrzymanie pod Łomżą! Pijani rozbili auto i próbowali uciec [FOTO]

31/05/2022 13:55

​​​​​​​Jeden miał blisko 3 promile, drugi blisko 1,5. Policjanci wyjaśniają, który z mężczyzn kierował mazdą i doprowadził do kolizji w rejonie Boguszyc.

Zgłoszenie o kolizji policjanci otrzymali wczoraj po godz. 19:00. Z pierwszych informacji wynikało, że kierowca mazdy wjechał w barierki, zostawił pojazd i uciekł wraz ze swoim pasażerem w stronę pobliskiego pola. Na szczęście obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez innego uczestnika ruchu, który następnie przekazał ich przybyłym na miejsce policjantom.

Okazało się, że uciekinierzy byli nietrzeźwi. Jeden miał blisko 3 promile, drugi blisko 1,5.  Który z nich kierował samochodem? Wyjaśnią to teraz policjanci. Zatrzymani nadal trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości