Minister Adam Niedzielski poinformował dziś o zmianach w obostrzeniach, które będą obowiązywały od 6 czerwca.
Targi, konferencje i wystawy będą mogły odbywać się z zachowaniem limitu 1 os./15 m2. Otwarte zostaną sale zabaw, także z zachowaniem limitu 1 os./15 m2. W imprezach i zgromadzeniach będzie mogło uczestniczyć do 150 osób. W transporcie zbiorowym obowiązywać ma obłożenie max 75% danego środka transportu (z obowiązkiem zakrywania ust i nosa).
