Reklama

"Ogień Buntu". Kobiety z Łomży zapowiadają kolejny spacer ulicami miasta

28/10/2020 14:00

Dziś (28.10) o godz. 19:00 rozpocznie się kolejny spacer ulicami naszego miasta, będący wyrazem sprzeciwu wobec ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego. "Jesteśmy RAZEM, jesteśmy SIŁĄ! Jesteście kreatywni i kulturalni jednocześnie - już to pokazaliście! Dziś chcemy tego więcej!" - zapowiadają organizatorki.

Spacer tradycyjnie rozpocznie się o godz. 19:00 na Placu Niepodległości.

"(...) towarzyszą nam dzieci i osoby starsze- rozumiemy, każdy z Nas jest wściekły, ale szanujcie innych uczestników i kulturę wypowiedzi. Wczoraj emocje wzięły górę przez występ jakiegoś pana. DZIŚ UPOMINAMY- kultura wypowiedzi, nie język agresji i wulgaryzmy! To co się dzieje ma Nas łączyć, nie dzielić!" - czytamy w internetowej zapowiedzi.

Podobne akcje cały czas organizowane są w całej Polsce.

Ostatnie protesty:

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości