Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
To:
Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. Prosimy o uszanowanie ich prywatności.
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1334 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.
Wyzdrowiało kolejnych 10 osób (w sumie 1054): dwóch starszych mężczyzn, starsza kobieta – z powiatu grajewskiego, dwóch młodych mężczyzn z Łomży, kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, młoda kobieta, mężczyzna w sile wieku – z powiatu zambrowskiego, kobieta w sile wieku z powiatu hajnowskiego, mężczyzna w sile wieku z Białegostoku.