Reklama

Para złodziejaszków na domówce

30/05/2022 10:53

Impreza zakrapiana alkoholem. Niewiele brakowało, a jeden z jej uczestników zapamiętałby to zdarzenie na długo. W ostatniej chwili udało mu się odzyskać kartę bankomatową.

W piątkową (27.05) noc dyżurny łomżyńskiej policji został powiadomiony o kradzieży karty bankomatowej.

- Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że wybrał się z koleżanką do jej znajomego. Wszyscy razem pili alkohol. Po pewnym czasie mężczyzna zauważył, że nie ma portfela. Wyszedł z mieszkania wspólnie z biesiadnikami i zaczęli go szukać. Wtedy zauważył jak 33-latka wyrzuca go na trawę. Po chwili okazało się, że brakuje w nim karty bankomatowej. 33-latka i jej o 2 lata starszy kolega zaczęli uciekać. Pokrzywdzony wspólnie z przypadkowym przechodniem zatrzymał parę - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Jak ustalili mundurowi, kobieta wyszła z pokrzywdzonym na balkon, aby uśpić jego czujność, a 35-latek wyjął z portfela kartę płatniczą. Para trafiła do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali kartę, która była w torebce 33-latki. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im do 5 lat więzienia.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości