Wysokim mandatem został ukarany 58-latek, którego do kontroli zatrzymali policjanci z KPP w Kolnie. Kierowca BMW jechał 206 km/h na ekspresowej S61.
Kierujący BMW został zatrzymany w minioną środę, w rejonie Karwowa. Kamera nieoznakowanego radiowozu kolneńskiej drogówki nagrała go, gdy jechał 206 km/h.
- W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 120 kilometrów na godzinę. Okazało się, że za kierownicą auta siedział 58-letni mieszkaniec Warszawy. Za przekroczenie prędkości o 86 kilometrów na godzinę, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 10 punktów - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie,
vid: KPP Kolno