Reklama

Pędził 247 km/h! Zatrzymali go policjanci z łomżyńskiej drogówki [VIDEO]

31/05/2022 12:36

247 km/h jechał kierowca audi, którego zatrzymali policjanci z KMP w Łomży. 45-latek został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących limitów prędkości. W piątek pełnili służbę miedzy innymi na "61"

-  Po 20 mundurowi zatrzymali 45-letniego mieszkańca województwa łódzkiego. Jechał on audi z prędkością 247 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość aż o 127 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Natomiast wczoraj tuż przed 11 w Zaruziu na radar policjantów z drogówki wpadł kierowca forda.

- Siedzący za kierownicą 26-latek jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec województwa mazowieckiego stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych

Policjanci apelują o rozsądek oraz przypominają, że nadmierna prędkość w dalszym ciągu jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

zdj./vid: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości