247 km/h jechał kierowca audi, którego zatrzymali policjanci z KMP w Łomży. 45-latek został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.
Policjanci z łomżyńskiej drogówki zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do obowiązujących limitów prędkości. W piątek pełnili służbę miedzy innymi na "61"
- Po 20 mundurowi zatrzymali 45-letniego mieszkańca województwa łódzkiego. Jechał on audi z prędkością 247 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość aż o 127 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Reklama
Natomiast wczoraj tuż przed 11 w Zaruziu na radar policjantów z drogówki wpadł kierowca forda.
- Siedzący za kierownicą 26-latek jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec województwa mazowieckiego stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych
Policjanci apelują o rozsądek oraz przypominają, że nadmierna prędkość w dalszym ciągu jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.
zdj./vid: KMP Łomża