Reklama

Pijani i uzbrojeni Białorusini oraz kolejne próby przekroczenia granicy

22/11/2021 09:32

W niedzielę na odcinku ochranianym przez Placówkę w Dubiczach Cerkiewnych ok. 150 agresywnych cudzoziemców próbowało wedrzeć się na terytorium naszego kraju. Do tego pijani Białorusini pod bronią pełnią służbę na granicy.

W niedzielę (21.11) granicę polsko-białoruską próbowano przekroczyć 346 razy. Wobec 58 osób strażnicy graniczni wydali postanowienia o opuszczeniu Polski. Pozostałym próbom zapobieżono. Za pomocnictwo zatrzymano 3 osoby: 2 obywateli Syrii i obywatela Gruzji.

Dodatkowo, wczoraj na odcinku ochranianym przez Placówkę w Dubiczach Cerkiewnych ok. 150 agresywnych cudzoziemców próbowało wedrzeć się na terytorium naszego kraju.

Z kolei MON informuje o pijanych Białorusinach. 

Reklama

 

Fot. 18. Dywizja Zmechanizowana

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości