W niedzielę na odcinku ochranianym przez Placówkę w Dubiczach Cerkiewnych ok. 150 agresywnych cudzoziemców próbowało wedrzeć się na terytorium naszego kraju. Do tego pijani Białorusini pod bronią pełnią służbę na granicy.
W niedzielę (21.11) granicę polsko-białoruską próbowano przekroczyć 346 razy. Wobec 58 osób strażnicy graniczni wydali postanowienia o opuszczeniu Polski. Pozostałym próbom zapobieżono. Za pomocnictwo zatrzymano 3 osoby: 2 obywateli Syrii i obywatela Gruzji.
Dodatkowo, wczoraj na odcinku ochranianym przez Placówkę w Dubiczach Cerkiewnych ok. 150 agresywnych cudzoziemców próbowało wedrzeć się na terytorium naszego kraju.
Z kolei MON informuje o pijanych Białorusinach.
Fot. 18. Dywizja Zmechanizowana