Reklama

Pijani kierowcy. Pierwszy wpadł wieczorem, drugi nad ranem

30/05/2022 12:58

26-letni, pijany kierowca skutera zatrzymany został w Piątnicy w sobotę późnym wieczorem. W ręce mundurowych wpadł także 22-latek. Kierowcę fiata mundurowi przyłapali na jeździe po alkoholu dzisiaj nad ranem.

W weekend łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich wpadł w ręce mundurowych z drogówki w sobotę (28.05) późnym wieczorem. 

- Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w Piątnicy kierowca skutera wjechał do rowu. Od 26-latka mundurowi wyczuli alkohol. Nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, dlatego od mężczyzny została pobrana krew do badań - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Kolejny nieodpowiedzialny kierowca wpadł w poniedziałek (30.05) nad ranem przy ul. Spokojnej w Łomży.

Reklama

- Funkcjonariusze w trakcie rozmowy z 22-latkiem siedzącym za kierownicą fiata wyczuli alkohol. Badania alkomatem wykazało, że mężczyzna ma blisko promil alkoholu w organizmie. Kierowcy stracili prawa jazdy i za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem - relacjonuje KMP Łomża. 

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości