Reklama

Pijani kierowcy. Zdradził ich styl jazdy

05/08/2022 11:42

Kolejna doba i następni pijani kierowcy. Tym razem to 29-letni mieszkaniec woj. łódzkiego i 44-letni Ukrainiec.

W czwartek (4.08) łomżyńscy policjanci zatrzymali kolejnych pijanych kierowców.

- Wczoraj po 18 policjanci oddziałów prewencji z Białegostoku, którzy mieli służbę w Łomży zatrzymali renaulta. Kierujący nim mężczyzna jechał całą szerokością jezdni, raz hamując raz przyspieszając. Jak się okazało, 29-letni kierowca był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód na parking strzeżony. Mieszkańcowi województwa łódzkiego policjanci zatrzymali też prawo jazdy.

Reklama

Drugi kierujący, który zdecydował się na jazdę pod wpływem alkoholu, został zatrzymany po godz. 3 w nocy w Piątnicy.

- Policjanci łomżyńskiej drogówki otrzymali informację, że od strony Jedwabnego jedzie volkswagen, którego styl jazdy może świadczyć o tym, że kierowca jest pijany. U zatrzymanego obywatela Ukrainy, który siedział za kierownicą volkswagena, badanie pokazało 1,9 promila alkoholu w organizmie. 44-latek również stracił prawo jazdy. Jego samochód trafił na parking strzeżony, a on sam do policyjnego aresztu - informują łomżyńscy mundurowi.

Reklama

Obaj za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie będą odpowiadać przed sądem.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości