Reklama

Pijani nieletni bili rówieśników. Poszło o sms-y wysyłane do dziewczyny!

30/08/2022 13:42

Dwóch nieletnich braci pobiło na boisku w gminie Piątnica 15-latka i jego o 3 lata młodszego kolegę. Powodem było pisanie sms-ów do dziewczyny, która podobała się jednemu z agresorów. Okazało się, że młodzi napastnicy pili wcześniej alkohol...

Zgłoszenie o pobiciu 15-latka policjanci z Łomży otrzymali wczoraj wieczorem. Do zdarzenia miało dojść na jednym z boisk szkolnych w gminie Piątnica. 

- Tam, policjanci zastali zgłaszającego razem z 15-letnim synem, który miał porwaną koszulkę. W ich towarzystwie był również 12-latek z uszkodzonymi okularami. Całej sytuacji nieopodal przyglądali się dwaj nieletni napastnicy. Okazało się, że są to bracia w wieku 13 i 15 lat - relacjonuje łomżyńska policja.

Policjanci wyczuli od chłopców alkohol.

-  Kiedy na miejsce przyjechali ich rodzice, policjanci sprawdzili stan trzeźwości chłopców. Młodszy miał 0,6 promila alkoholu w organizmie, a starszy 0,3. Jak ustalili policjanci bracia przyjechali rowerami na boisko, aby spotkać się z 15-latkiem. Pobili go, bo byli niezadowoleni, że pisał sms-y do dziewczyny, która podobała się 15-letniemu agresorowi. Gdy bracia wymierzali ciosy chłopakowi, w jego obronie stanął 12-letni kolega, który próbując powstrzymać napastników sam został uderzony.

Reklama

Teraz sprawą agresywnych braci zajmie się sąd rodzinny. Policjanci ustalają też skąd nieletni mieli dostęp alkoholu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości