Ponad promil alkoholu miał w organizmie kierowca, którego dzisiejszej nocy zatrzymały do kontroli policjantki z łomżyńskiej drogówki.
Nieodpowiedzialny kierujący wpadł na Alei Legionów w Łomży. Policjantki z drogówki zwróciły uwagę na volkswagena, ponieważ jego kierowca nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy.
- Podczas rozmowy z mężczyzną mundurowe wyczuły od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad promil alkoholu w organizmie. 33-latek od razu stracił prawo jazdy, a jego samochód został zholowany. Łomżanin odpowie teraz przed sądem - informuje policja.
Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
zdj. ilustracyjne/KMP Łomża