Reklama

Pijany mężczyzna skatował psa. Przyznał się, sąd nie zgodził się na areszt

13/09/2021 12:58

51-latek przyznał się do znęcania nad psem. Mężczyzna nie został tymczasowo aresztowany.

Wracamy do sprawy pijanego mężczyzny, który skatował psa. Do zdarzenia doszło na osiedlu Południe w Łomży. Więcej: Mieszkaniec Łomży zatrzymany za skatowanie psa! "Zakrwawiony zwierzak nie mógł poruszać się o własnych siłach"

Zbigniew L. odpowie za to, że 6 września znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad psem rasy shih-tzu. Kopnął go. W rezultacie, jak podaje Prokuratura Okręgowa w Łomży, zwierzę doznało obrażeń w postaci krwiaka twardówki prawego oka, naderwania prawego ucha i wybicia zębów. Czworonóg miał też problemy z równowagą i chodzeniem.

Reklama

- Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, złożył wyjaśnienia, które są odzwierciedleniem zgromadzonego dotychczas materiału dowodowego.  Sąd Rejonowy w Łomży nie uwzględnił wniosku Prokuratora Rejonowego w Łomży o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Orzeczenie to zostanie zaskarżone - informuje Anna Bałazy, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży. 

Mężczyźnie grozi od 3 do 5 lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama