Reklama

Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę kolizji

30/12/2022 10:38

35-latek, mając blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie, spowodował kolizję.

W czwartek (30.12) po południu do policjantów, którzy sprawdzali prędkość w jednej z miejscowości w gminie Łomża, podbiegł mężczyzna.

- Był pokrzywdzonym w kolizji, która miała miejsce w pobliżu funkcjonariuszy. Policjanci ustalili, że 35-latek kierując bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z mercedesem. Na szczęście kierowcy mercedesa nic się nie stało, ale okazało się, że 35-latek pił wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu - podaje KMP Łomża. 

Reklama

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości