Wtargnęli do domu 56-latka, wyciągnęli go na zewnątrz, pobili, a następnie zamknęli w stodole. Na szczęście mężczyźnie udało się uciec i wezwać pomoc. Kolneńscy policjanci zatrzymali podejrzanych.
Do zdarzenia doszło w gminie Turośl.
- Jak ustalili mundurowi, napastnicy wtargnęli do domu, w którym przebywał pokrzywdzony, a następnie siłą wyciągnęli go na zewnątrz. Tam bili go pięściami po głowie. Następnie zamknęli 56-latka w stodole. Jeden z agresorów groził też pokrzywdzonemu pozbawieniem życia. Na szczęście 56-latkowi udało się uciec i wezwać pomoc - relacjonuje kolneńska policja.
Kolneńscy policjanci zatrzymali podejrzanych jeszcze tego samego dnia. 38 i 19-latek trafili do policyjnego aresztu.
- Dwaj mieszkańcy powiatu kolneńskiego usłyszeli zarzuty pobicia, a także bezprawnego pozbawienia wolności. Dodatkowo, młodszemu z zatrzymanych przedstawiono zarzut kierowania gróźb karalnych.
Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.