Reklama

Pobili i zamknęli w stodole. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn

17/01/2023 07:35

Wtargnęli do domu 56-latka, wyciągnęli go na zewnątrz, pobili, a następnie zamknęli w stodole. Na szczęście mężczyźnie udało się uciec i wezwać pomoc. Kolneńscy policjanci zatrzymali podejrzanych.

Do zdarzenia doszło w gminie Turośl.  

- Jak ustalili mundurowi, napastnicy wtargnęli do domu, w którym przebywał pokrzywdzony, a następnie siłą wyciągnęli go na zewnątrz. Tam bili go pięściami po głowie. Następnie zamknęli 56-latka w stodole. Jeden z agresorów groził też pokrzywdzonemu pozbawieniem życia. Na szczęście 56-latkowi udało się uciec i wezwać pomoc - relacjonuje kolneńska policja.

Kolneńscy policjanci zatrzymali podejrzanych jeszcze tego samego dnia. 38 i 19-latek trafili do policyjnego aresztu. 

Reklama

- Dwaj mieszkańcy powiatu kolneńskiego usłyszeli zarzuty pobicia, a także bezprawnego pozbawienia wolności. Dodatkowo, młodszemu z zatrzymanych przedstawiono zarzut kierowania gróźb karalnych.

Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości