Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Łomży wykryli fałszerstwo dokumentu celnego.
Funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Łomży, podczas odprawy tranzytowej uzbeckiej ciężarówki, wykryli, że jeden z dokumentów, którym posługiwał się kierowca, jest sfałszowany.
- Na świadectwie uznania naczepy - dokumencie wymaganym do przewozu towarów pod zamknięciami celnymi (tzw. plombami), widniały podrobione podpisy oraz pieczęcie celne - informuje podlaska KAS.
Kierowca jest już w rękach łomżyńskich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzut posługiwania się sfałszowanym dokumentem.
Źródło: Podlaska KAS