Reklama

Podrobione podpisy i pieczęcie u kierowcy ciężarówki

01/08/2022 09:52

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Łomży wykryli fałszerstwo dokumentu celnego.

Funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Łomży, podczas odprawy tranzytowej uzbeckiej ciężarówki, wykryli, że jeden z dokumentów, którym posługiwał się kierowca, jest sfałszowany.

- Na świadectwie uznania naczepy - dokumencie wymaganym do przewozu towarów pod zamknięciami celnymi (tzw. plombami), widniały podrobione podpisy oraz pieczęcie celne - informuje podlaska KAS.

Kierowca jest już w rękach łomżyńskich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzut posługiwania się sfałszowanym dokumentem.

Źródło: Podlaska KAS

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości