Reklama

Policjanci likwidują narkotykowy biznes. Zatrzymali kolejne osoby

18/05/2022 09:21

Kolneńscy kryminalni zatrzymali kolejne 3 osoby, które zajmowały się przestępczością narkotykową - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie. Funkcjonariuszy w przeszukaniach wspierał pies Noksa.

- To kontynuacja sprawy, w której pod koniec kwietnia już 6 mężczyzn usłyszało zarzuty. Na początku tygodnia w ręce policjantów trafiły kolejne 3 osoby. Podczas przeszukań miejsc zamieszkania mundurowych wspierał policyjny pies Noksa. I to on w domu 25-latka znalazła torebki foliowe z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie.

Kolejne narkotyki mundurowi znaleźli w aucie mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 22 i 24-latkowi zarzutów posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

- Natomiast 25-letni mieszkaniec powiatu piskiego wczoraj, w Prokuraturze Okręgowej w Łomży, oprócz zarzutu posiadania środków odurzających, usłyszał zarzut handlu nimi. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje oficer prasowy kolneńskiej jednostki policji.

zdj. KPP Kolno 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości