Reklama

Policjanci rozbili grupę zajmującą się handlem narkotykami! Zatrzymano 6 osób

05/05/2022 14:22

Kolneńscy kryminalni rozpracowali grupę zajmującą się przestępczością narkotykową. Podczas przeszukań policjanci znaleźli ponad 130 gramów mefedronu i 30 gramów marihuany. U mieszkańca powiatu łomżyńskiego zabezpieczyli 150 tys. zł.

Policjanci ustalili, że na terenie powiatu kolneńskiego dochodzi do handlu oraz wprowadzania do obrotu substancji psychotropowych. Pod koniec kwietnia zatrzymali 6 mężczyzn  w wieku od 21 do 28 lat.

- Podczas przeszukań miejsc zamieszkania podejrzanych, policjanci u 4 z nich znaleźli łącznie ponad 130 gramów mefedronu i 30 gramów marihuany. Potwierdziły to wstępne badania narkotesterami. Dodatkowo u 24-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego mundurowi zabezpieczyli blisko 150 tysięcy złotych, pochodzących z handlu narkotykami - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie.

Reklama

Mężczyźni usłyszeli zarzuty w Prokuraturze Okręgowej w Łomży.

- 21, 24 i 23-latek usłyszeli zarzuty handlu narkotykami, a dwaj starsi dodatkowo zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za te przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 28-latek usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających, za co grozi 12 lat pozbawienia wolności. Dwaj pozostali, 26 i 28-latek usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co ustawa przewiduje karę do do 3 lat pozbawienia wolności - podsumowuje oficer prasowy kolneńskiej jednostki policji.

Reklama

zdj. KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości