Reklama

Policjanci z Łomży zatrzymali trzech mężczyzn. Wiemy, dlaczego

14/04/2022 12:58

Kolejni mężczyźni poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości wpadli w ręce łomżyńskiej policji. Wszyscy zostali zatrzymani w ciągu minionej doby.  Co zrobili?

- Jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 41-latek. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym przez Sąd Okręgowy w Ostrołęce w związku z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz najbliższe 10 miesięcy spędzi w zakładzie karnym - informuje łomżyńska policja.

Drugi z mężczyzn wpadł, bo spał na klatce schodowej w jednym z bloków w Łomży.

- Policjanci z patrolówki ustalili też, że 26-latek poszukiwany jest za nieopłacenie grzywny w wysokości 300 złotych, za oszustwa internetowe. Dziś trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 15 dni.

Reklama

Ostatni z poszukiwanych został zatrzymany nad ranem, podczas interwencji w hostelu w centrum miasta.

- Funkcjonariusze ustalili w policyjnej bazie danych, że 40-latek poszukiwany jest do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Częstochowie - dodaje policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości