Reklama

Policjanci zatrzymali w nocy dwóch pijanych kierowców

29/06/2022 12:11

Dzisiejszej nocy policjanci z KMP w Łomży zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Mężczyzna jechał mając blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie, a u kobiety alkomat wykazał ponad 0,5 promila.

Policja podaje, że pierwsza kontrola miała miejsce tuż przed 1 w nocy na ulicy Piłsudskiego.

- Policjanci łomżyńskiej drogówki od razu wyczuli woń alkoholu od kierowcy kontrolowanego volkswagena. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 28-latek jechał mając blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Łomżanin stracił prawo jazdy - informuje oficer prasowy KMP w Łomży

Kolejna nietrzeźwa osoba została zatrzymana przez mundurowych z patrolówki po 3.30 na Alei Legionów.

- Kierująca oplem 37-latka "wydmuchała" ponad 0,52 promila. Mieszkanka Łomży również straciła prawo jazdy.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości