Reklama

Ponad 100 osób próbowało sforsować granicę

27/11/2021 09:44

Ponad 100-osobowa grupa cudzoziemców próbowała sforsować polsko-białoruską granicę - informuje Straż Graniczna.

Do zdarzenia doszło na odcinku ochranianym przez placówkę SG w Białowieży. Podczas ataku, służby białoruskie oślepiały polskich funkcjonariuszy i żołnierzy laserami i stroboskopem. Dwóch żołnierzy Wojska Polskiego zostało niegroźnie poszkodowanych.

Wczoraj (26.11) granicę polsko-białoruską próbowało nielegalnie przekroczyć 206 osób. Za pomocnictwo strażnicy graniczni zatrzymali 7 cudzoziemców: 6 obywateli Gruzji i 1 obywatela Rosji.

Reklama

zdj. SG

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości