Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży ogłosił kolejny konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych. Poprzednim razem wpłynęła tylko jedna oferta.
Drugi konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych został ogłoszony 24 maja. Wśród wymagań stawianych kandydatom możemy znaleźć m.in. wyższe wykształcenie o odpowiednim kierunku oraz 5 lat stażu pracy w zawodzie. Preferowane są osoby, które zdobyły wykształcenie wyższe o profilu technicznym, dyplom ukończenia studium podyplomowego w zakresie zarządzania, menedżerskim lub podobnym i mogą pochwalić się 5-letnim stażem pracy na stanowiskach kierowniczych.
Zastępca dyrektora ds. eksploatacyjno-technicznych ma zostać zatrudniony na okres 6 lat. Kandydaci mogą składać swoje oferty do 4 czerwca.
Przypomnijmy, że w ogłoszonym wcześniej konkursie na w/w stanowisko wystartowała tylko jedna osoba. Informowaliśmy o tym wcześniej: