Reklama

Powiat grajewski wyłączony z żółtej strefy

20/08/2020 14:58

Od jutra (21.08) powiat grajewski znika z listy żółtych i czerwonych stref, w których występują szczególne obostrzenia w związku z zagrożeniem koronawirusem.

"Dobra wiadomość. Od jutra powiat grajewski zostaje wyłączony z żółtej strefy. Przestaną tam obowiązywać dodatkowe obostrzenia. Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego, aby obostrzenia nie wróciły." - przekazuje Podlaski Urząd Wojewódzki.

Przypomnijmy, że powiat grajewski został włączony do żółtej strefy 14 sierpnia i od tamtej pory obowiązują tam dodatkowe obostrzenia. Znikną one już jutro.

Powiaty "czerwone i "żółte" to miejsca, w których wzrost zakażeń jest większy niż w pozostałych częściach Polski. W wyznaczonych powiatach wprowadzane są obostrzenia, które dotyczą m.in.: obowiązku noszenia maseczek, organizacji targów i kongresów, wydarzeń sportowych i kulturalnych, gastronomii, sanatoriów, wesel, transportu. Lista powiatów, w których wracają obostrzenia powstaje na podstawie analiz i dynamiki wzrostów zakażeń w ciągu ostatnich 14 dni. Jest ona poddawana bieżącej analizie i będzie się zmieniać.

Reklama

Poniższa lista będzie obowiązywała od jutra (21.08).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama