Kierowca hondy przejechał na czerwonym świetle i doprowadził do wypadku z prawidłowo poruszającą się skodą. Kierująca fabią trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 19 na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. Polową.
Kierująca skodą fabia w czasie wykonywania lewoskrętu z ul. Polowej na Al. Legionów została uderzona przez sportową hondę, której kierowca wjechał na skrzyżowania na czerwonym świetle.
Poszkodowana w wyniku zderzenia trafiła do łomżyńskiego szpitala.
Policja apeluje do wszystkich osób podróżujących samochodem o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.