Reklama

Przekroczył prędkość na Zawadzkiej w Łomży. Grozi mu do 5 lat więzienia

02/06/2022 11:11

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który przekroczył prędkość na ul. Zawadzkiej w Łomży. Okazało się, że 33-latek ma aktualny zakaz kierowania pojazdami.

We wtorek, tuż przed 16, policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca na ulicy Zawadzkiej przekroczył dopuszczalną prędkość o 41 km/h.

- W trakcie kontroli wyszło na jaw, że 33-latek posiada zakaz kierowania pojazdami za jazdę w stanie nietrzeźwości. Policjanci odholowali jego auto na parking strzeżony, a on sam odpowie teraz przed sądem - informuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.

Policja przypomina, że za złamanie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Za przekroczenie prędkości mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Reklama

zdj. ilustracyjne/KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości